Aktualności

Rok szkolny 2023/2024 już za nami. Zapraszamy do lektury naszej szkolnej gazetki, w której znalazło się podsumowanie wszystkich najważniejszych wydarzeń z życia szkoły z drugiego semestru oraz sukcesów naszych uczniów w konkursach. W tym numerze znajdziecie także m.in. relację filmową i zdjęciową z wczorajszego pożegnania Absolwentów i z dzisiejszego zakończenia roku szkolnego. Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji!

Link do szkolnej gazetki:

https://www.canva.com/design/DAGIUImOP_k/X1i9RT3e0SHZGqRNnReMZQ/view?utm_content=DAGIUImOP_k&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=editor

 Gazetka Szkolna Wydanie 21.06.2024

Zapraszam Rodziców i Opiekunów na warsztaty komunikacyjne

Rozwój mowy w kontekście komunikacji alternatywnej i wspomagającej,

które odbędą się dnia 13 czerwca 2024 roku o godz. 14.00 w sali nr 2 (nowa część Ośrodka).

 

neurologopeda Agnieszka Adamczyk

23 maja 2024r. w naszym Ośrodku było zdrowo, ekologicznie i sportowo! Odbył się festyn rodzinny pod hasłem „JEDZ ZDROWO I ŻYJ EKOLOGICZNIE!”. W trakcie festynu można było skorzystać z wielu atrakcji, m.in. z malowania na folii stretch, brokatowych tatuaży, olbrzymich baniek mydlanych czy z ekologicznych zabaw i konkurencji z wykorzystaniem odpadów. Główną zaś atrakcją imprezy był pokaz karate w wykonaniu instruktorów z Gdyńskiego Klubu Karate „HAMON”. Natomiast Rodzice uczniów przygotowali pyszną strefę ze zdrową żywnością i fit przekąskami, za co bardzo serdecznie dziękujemy! Szkolny Zespół ds. Promocji Zdrowia i Szkolne Koło LOP.

 

logo osw1

DYREKTOR I NAUCZYCIELE SOSW NR 1 W GDYNI

ZAPRASZAJĄ RODZICÓW I DZIECI

KANDYDATÓW DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ , PONADPODSTAWOWEJ

LUB ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

NA DNI OTWARTE

9 maja 2024 roku w godzinach 930 - 1300

10 maja 2024 roku w godzinach 930 - 1300

Dzieci będą mogły wziąć udział w zajęciach edukacyjnych w przedszkolu, w lekcjach w szkole podstawowej, zajęciach logopedycznych z wykorzystaniem alternatywnych i wspomagających metod komunikacji (AAC), terapii audio-psycho-lingwistycznej wg Tomatisa, zajęciach integracji sensorycznej oraz zajęciach muzyczno-rytmicznych.

Na poziomie szkoły ponadpodstawowej zapraszamy kandydatów do udziału

w zajęciach kształtujących kreatywność oraz przysposabiających do pracy

w Szkole Przysposabiającej do Pracy nr 1 .

-----------------------------------

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 w Gdyni ul. Płk. Dąbka 277 Tel. 58 625-48-55

Adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Facebook SOSW nr 1 w Gdyni

Strona WWW SOSW1 w Gdyni - https://cityit.hostilla.pl/sosw1/

Zapraszamy serdecznie całą Społeczność Szkolną na Wojewódzki Przegląd Taneczny XIII Pomorskie Spotkania Taneczne, które odbędą się 18.04.2024 r. (czwartek) w Sali Widowiskowej Klubu 3 Flotylli Okrętów w Gdyni w godzinach 10.00-12.30
Zachęcamy do kibicowania naszemu szkolnemu zespołowi tanecznemu Papaya Dance oraz zespołom tanecznym z innych szkół.
 
Zaproszenie na XIII Pomorskie Spotkania Taneczne 2023 Finałowe 7

Zapraszamy do przeczytania nowego zimowego wydania naszej szkolnej gazetki "Nasz głos", w którym znajdziecie podsumowanie wydarzeń oraz szkolnych sukcesów z pierwszego semestru.

 (kliknij w obrazek, żeby wyświetlić gazetkę)

Gazetka Szkolna Wydanie 3 Grudzień 2023

Do 15 grudnia ostateczny termin zbierania zgłoszeń na półkolonie zimowe 2024.
Proszę o szczegółowe zapoznanie się z wiadomością przesłaną w mailu 01.12.2023 na LIBRUSIE oraz dostępną w OGŁOSZENIACH.
Dowozy i odwozy w czasie półkolonii zimowych 2024 wyłącznie we własnym zakresie.

W razie pytań zapraszam do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Beata Kręciewska
v-ce dyr. ds. opiekuńczo-wychowawczych

balwan

 

Nasz Ośrodek otrzymał po raz drugi na kolejne pięć lat Wojewódzki Certyfikat „Szkoły Promującej Zdrowie”. Wręczenie certyfikatu odbyło się 13 grudnia 2023r. podczas uroczystości w Auli Głównej Politechniki Gdańskiej.

Wojewódzki Certyfikat „Szkoły Promującej Zdrowie” został przyznany naszemu Ośrodkowi po wnikliwej analizie przesłanej dokumentacji z przeprowadzonej autoewaluacji i w uznaniu dotychczasowych działań podejmowanych o charakterze prozdrowotnym.

Ten zaszczytny tytuł daje satysfakcję całej społeczności szkolnej i motywuje do realizowania kolejnych zadań na rzecz promocji zdrowia uczniów, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły. Gratulujemy całej społeczności szkolnej!

 

20231213 102124 1

Strona 1 z 14